Main menu

Wspólnicy

consulting budowlany kraków prawnik budowlany kraków

O Twoje interesy na rynku nieruchomości zadbają:

Janusz Chmura – prezes

Prawnik, uznany deweloper z trzydziestoletnim doświadczeniem (liczne inwestycje głównie w Krakowie). Swoją działalność związaną z rynkiem nieruchomości rozpoczął od stworzenia jednego z pierwszych biur nieruchomości w Krakowie. Następnym krokiem było zorganizowanie w roku 1990 jednej z pierwszych firm deweloperskich w Polsce, początkowo pod nazwą Budownictwo Wielomieszkaniowe, później – Contract Projekt.

Janusz Gurgul – wiceprezes

Absolwent Wydziału Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współwłaściciel firmy Krakowskie Centrum Bezpieczeństwa Sp. J., której misją jest zapewnienie optymalnych warunków do bezpiecznego prowadzenia przedsięwzięć gospodarczych oraz działań o charakterze cywilno – prawnym.

Andrzej Czop – wspólnik

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskał tytuł dra w dziedzinie nauk społecznych. Współwłaściciel firmy Krakowskie Centrum Bezpieczeństwa Sp. J. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Apeiron w Krakowie oraz doradcą ds. bezpieczeństwa BP Europa SE.

Marta Joniak – wspólnik

Dr inż. architekt, wieloletni wykładowca na Politechnice Krakowskiej na Wydziale Architektury, autor projektów budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Oprócz pracy dydaktycznej i naukowej od lat współpracuje z firmami deweloperskimi. Jest autorem wielu opracowań dotyczących rozwiązań architektonicznych, kolorystyki budynków i ich wnętrz. Przy opracowywaniu inwestycji mieszkaniowych jest odpowiedzialna za sprawdzanie i dostosowanie projektów do wymagań współczesnego rynku. Najlepiej świadczyć może o niej fakt, że wszystkie wybudowane przez zespół koordynacyjny z udziałem Marty Joniak znalazły nabywców jeszcze przed ukończeniem procesu inwestycyjnego.

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność

Profesjonalizm

Liczy się Twój sukces!

Doświadczenie

Blisko 40 lat na rynku

Skuteczność

Dbamy o każdy szczegół