Main menu

Nasz zespół

doradztwo budowlane kraków inwestorstwo zastępcze

Z nami nie zgubisz się w labiryncie rynku budowlanego!

Wspólnicy tworzący firmę Contract Projekt Consulting w Krakowie na rynku budowlanym pracują już od 1978 r. Lata doświadczenia, setki przeprowadzonych inwestycji i tysiące sprzedanych mieszkań nauczyły nas jednego – na rynku nieruchomości wciąż pełno jest nieuczciwych deweloperów, niekompetentnych inwestorów i nierzetelnych wykonawców. Jesteśmy po to, by uchronić Państwa przed przykrymi konsekwencjami współpracy z takimi ludźmi – by droga do sukcesu przebiegła spokojnie.

Prowadząc doradztwo budowlane w Krakowie, nasza firma pracuje na trzech, ściśle ze sobą współpracujących szczeblach:

  • Dział inwestycyjny – tutaj zajmujemy się problematyką bezpośrednio dotyczącą procesu inwestycyjnego. W skład działu inwestycyjnego wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem inwestorskim i deweloperskim oraz architekci, inspektorzy nadzoru, kierownicy i rzeczoznawcy budowlani.Ten wszechstronny zespół profesjonalistów jest w pełnej gotowości, by podjąć się dla Państwa bezpiecznego inwestorstwa zastępczego i drobiazgowo przeprowadzić Państwa projekt przez każdy etap.
  • Dział prawny – dla szukających prawnika budowlanego lub specjalistów od prawnego aspektu zakupu nieruchomości. Prowadzimy kompleksową obsługę powstających oraz już realizowanych inwestycji budowlanych i chronimy wszystkie strony procesu inwestycyjnego: inwestora, dewelopera, wykonawcę i klienta.Nasz zespół prawników budowlanych jest wspierany merytorycznie przez kancelarię adwokacją wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu sporów.
  • Dział bezpieczeństwa i informacji – to właśnie tutaj czuwamy nad prawidłowym przebiegiem procesów inwestycyjnych i ostrzegamy naszych klientów przed nieuczciwymi przedsiębiorcami. Nasz zespół tworzą byli oficerowie policji, którzy przez lata zajmowali się problematyką gospodarczą, a dziś tworzą firmę Krakowskie Centrum Bezpieczeństwa (www.kcb.biz.pl).Dział bezpieczeństwa bada lojalność partnerów biznesowych, sprawdza wiarygodność przyszłych kontrahentów i prowadzi działania pod kątem ujawniania zjawisk godzących w interes prawny naszych klientów. Dzięki wnikliwym analizom na wielu polach jesteśmy w stanie wdrażać metody zapobiegające wszelkim czynnikom zagrażającym Państwu na rynku nieruchomości. Porady prawne tutaj zamieniamy na działanie – weryfikujemy kondycję finansową podmiotów, ustalamy miejsca przebywania dłużników i określamy ich fizyczny stan majątkowy. Przede wszystkim jednak – chronimy Twój interes!

By nie zgubić się w labiryncie rynku budowlanego, zaufaj naszym specjalistom!
Zapraszamy do kontaktu!

Contract Projekt Consulting, Kraków
Doradztwo budowlane i porady prawne

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność

Profesjonalizm

Liczy się Twój sukces!

Doświadczenie

Blisko 40 lat na rynku

Skuteczność

Dbamy o każdy szczegół