Main menu

Dla wykonawcy i podwykonawcy

prawnik budowlany kraków prawnik od nieruchomości

OFERTA DLA WYKONAWCY I PODWYKONAWCY

Chcecie mieć Państwo pewność, że pracujecie dla zaufanego inwestora? Boicie się Państwo, że firmę pochłoną problemy finansowe nieuczciwego dewelopera lub źle zaplanowany projekt? Pomożemy uniknąć kłopotów!

Oferta

  • Ocena projektów – dzięki naszej pomocy unikniecie Państwo zleceń skazanych na fiasko. Wraz z architektem i zespołem projektowym oraz doświadczonym deweloperem dokładnie przeanalizujemy projekt, do którego chcecie Państwo przystąpić i dokonamy oceny pod względem ekonomicznym oraz zgodności z zapotrzebowaniem rynku. Jako doświadczeni specjaliści mamy na oku rynek nieruchomości – sprawdzimy m.in. lokalizację inwestycji, zaprojektowaną strukturę wielkości mieszkań, a także ocenimy możliwość sprzedaży.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów pomiędzy inwestorem a wykonawcą – przez wiele lat pracy na rynku budowlanym nauczyliśmy się przewidywać sytuacje problematyczne, a dzięki współpracy ze specjalistami i prawnikami umiemy sobie z nimi poradzić! Chcecie Państwo stawić czoło konfliktom? Jesteśmy do Państwa usług!
  • Wsparcie i reprezentowanie w sprawach cywilnych i karnych – w naszym zespole posiadamy także prawników budowlanych, którzy od blisko czterdziestu lat zajmują się sprawami w branży budowlanej i na rynku nieruchomości. Porad prawnych, wsparcia merytorycznego i reprezentacji może również udzielić Państwu współpracująca z nami Państwu kancelaria prawna, która od dwóch dekad rozwiązuje problemy prawne w branży i radzi sobie ze sporami pomiędzy stronami procesu inwestycyjnego.
  • Ochrona wykonawców i podwykonawców i weryfikacja inwestorów – sprawdzamy wiarygodność przyszłych kontrahentów – ustalamy ich sytuację prawną, organizacyjną i finansową, abyście mieli Państwo pełen obraz potencjalnego zleceniodawcy i mogli być wcześniej ostrzeżeni przed ich możliwą niewypłacalnością. Firma Contract Projekt Consulting w Krakowie jest ściśle związana z Krakowskim Centrum Bezpieczeństwa, założonym i prowadzonym przez byłych oficerów policji. KCB zajmuje się sprawami gospodarczymi i jest w pełni przygotowane do opracowania wieloaspektowego raportu na temat ewentualnych partnerów i procesu inwestycyjnego. W czasie prowadzenia inwestycji Centrum zajmuje się również monitoringiem sytuacji biznesowej, by zawczasu ostrzec Państwa przed zbliżającymi się problemami płatniczymi ze strony inwestora.
  • Przygotowanie oraz ocenę umów – dobrze przygotowana umowa o wykonanie prac budowlanych to gwarancja bezpiecznej pracy! Doskonale wiemy, jak zabezpieczyć strony procesu inwestycyjnego przed wszelkimi nieuczciwościami.
  • Przygotowanie dokumentów chroniących strony procesu inwestycyjnego – przed przystąpieniem do wykonania inwestycji przygotujemy dla Państwa szereg dokumentów chroniących Państwa interesy. Oprócz dokumentów podstawowych (jak umowa), należy pamiętać o dokumentach związanych z uprawnieniami do nadzoru budowy, poszczególnych wykonawców branżowych, ubezpieczeniach, zezwoleniach potrzebnych w momencie rozpoczęcia budowy i wielu innych. Ich brak może spowodować problemy z instytucjami nadzorującymi przebieg inwestycji i konflikty pomiędzy stronami procesu inwestycyjnego.
  • Organizacja przetargów publicznych i niepublicznych na roboty budowlane – na Państwa życzenie kompletujemy dokumentację przetargową w oparciu o przepisy ustawy prawie zamówień publicznych. Służymy także pomocą w przeprowadzeniu procedury zamówienia – od opracowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia aż po realizację umowy. Oferujemy doradztwem w zakresie przygotowanie i złożenia oferty w zamówieniu publicznym i niepublicznym oraz reprezentujemy interesy wykonawcy w postępowaniu odwoławczym przed zamawiającym oraz Krajową Izbą Odwoławczą.

By nie zgubić się w labiryncie rynku budowlanego, zaufaj naszym specjalistom!
Zapraszamy do kontaktu!

Contract Projekt Consulting, Kraków
Doradztwo budowlane i porady prawne

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność

Profesjonalizm

Liczy się Twój sukces!

Doświadczenie

Blisko 40 lat na rynku

Skuteczność

Dbamy o każdy szczegół