Main menu

Dla kupujących nieruchomość

consulting budowlany kraków prawnik budowlany kraków

OFERTA DLA KUPUJĄCYCH NIERUCHOMOŚĆ (MIESZKANIOWĄ I KOMERCYJNĄ)

Kupują Państwo mieszkanie? Chcecie Państwo rozpocząć nowy biznes z gotową inwestycją? Zalecamy ostrożność! Nasi prawnicy od nieruchomości doskonale wiedzą, że na rynku wciąż czai się wielu nieuczciwych inwestorów, deweloperów i wykonawców – z naszą pomocą wybierzecie Państwo najbezpieczniejszą opcję!

Oferta

  • Weryfikacja wiarygodności deweloperów – nasza firma przeprowadzi dla Państwa pełną weryfikację inwestora, firmy deweloperskiej i wykonawcy inwestycji. W ten sposób unikniecie Państwo nieprzyjemnych skutków współpracy z nieodpowiednimi, nierzetelnymi i nieuczciwymi ludźmi. Zakup mieszkania to decyzja na lata – lata spokojnego życia, a nie walki z deweloperem!
  • Wsparcie merytoryczne i reprezentacja w sprawach cywilnych i karnych – w naszym zespole posiadamy także prawników budowlanych, którzy od blisko 40 lat zajmują się sprawami w branży budowlanej i na rynku nieruchomości. Porad prawnych, wsparcia merytorycznego i reprezentacji może również udzielić Państwu współpracująca z nami Państwu kancelaria prawna, która od dwóch dekad rozwiązuje problemy prawne w branży i radzi sobie ze sporami pomiędzy klientami a nieuczciwymi inwestorami.
  • Pomoc przy odbiorze mieszkań – przy asyście naszych doświadczonych inspektorów nadzoru oraz ekspertów wszelkich branż związanych z budownictwem dokonacie Państwo dokładnego odbioru ukończonego mieszkania lub lokalu komercyjnego i zabezpieczycie się przed cwanymi sztuczkami wykonawców, niedociągnięciami i nieprzyjemnymi niespodziankami w przyszłości. Na Państwa życzenie możemy także przyjąć pełnomocnictwo do reprezentowania przy odbiorze mieszkania od firmy deweloperskiej.
  • Ocena umów deweloperskich – w samym Krakowie wybudowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 1000 mieszkań. Jesteśmy zatem przygotowani wraz z naszymi prawnikami budowlanymi do oceny zawartej lub przygotowanej do zawarcia umowy między deweloperem i przyszłym lokatorem. Ciesz się nowym mieszkaniem bez przykrych konsekwencji kruczków prawnych!

Nie czekaj – nasi specjaliści pomogą Ci podjąć bezpieczną decyzję na lata! Polecamy również nasze usługi prawne online.

Zapraszamy do kontaktu!

Contract Projekt Consulting, Kraków
Doradztwo budowlane i porady prawne

Bezpieczeństwo

Bierzemy pełną odpowiedzialność

Profesjonalizm

Liczy się Twój sukces!

Doświadczenie

Blisko 40 lat na rynku

Skuteczność

Dbamy o każdy szczegół